nauka pływania dla dorosłychnauka pływan
Chcesz nauczyć się pływać? Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Przed wyrażeniem zgód, zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych Tutaj
Przed wyrażeniem zgód, zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych Tutaj
Nasza oferta Nasza Oferta Pływanie nemowląt Pływanie Niemowląt Zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dorosłych Zajęcia dla dorosłych Triathlon Triathlon
Trener z dojazdem Trener z dojazdem Kurs pływania Kurs pływania

FAQ

Jaki rodzaj zajęć polecamy?

 

Każdy jest inny dlatego przygotowaliśmy szereg usług tak, aby dopasować się do Twoje stylu życia. Dla dzieci szczególnie proponujemy zajęcia grupowe, podczas których pływak oprócz nauki, ma szansę zawrzeć nowe przyjaźnie. Dla dzieci, którym nauka pływania przychodzi wyjątkowo ciężko proponujemy zajęcia indywidualne, które będą dobrym wprowadzeniem do zajęć grupowych. Dla dorosłych przygotowaliśmy szereg różnych kursów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

 

Jak przygotować dziecko przed zajęciami (mentalnie)?

 

Najważniejszą rzeczą jest to, aby dziecko chciało nauczyć się pływać i nie czuło się zmuszane. W innym wypadku ciężko będzie mu się odnaleźć na zajęciach i z nich skorzystać. Warto też wspomnieć, że nasz maluch pozna wielu nowych znajomych oraz będzie mógł się pochwalić swoim kolegom czego się nauczył. Co więcej umiejętność pływania to obowiązek każdego z nas. Przyda się na wszelkich wyjazdach, wakacjach, a oprócz tego to super zabawa!

 

Jakie są zalety lekcji testowej?

 

Dla osób, które mają wątpliwości co do swojego poziomu pływania, przygotowaliśmy lekcję testową. Na czym ona polega? To 15 minutowe indywidualne spotkanie z trenerem, który oprócz tego, że określi jaki rodzaj zajęć jest odpowiedni dla Ciebie lub Twojego dziecka, wyjaśni zasady i pokaże przykładowe ćwiczenia. Dzięki temu Twoje dziecko będzie się mniej stresowało przed pierwszymi zajęciami oraz z chęcią będzie w nich uczestniczyć.

 

Co powinno się znaleźć w torbie przyszłego pływaka?

 

Przede wszystkim pamiętamy o kostiumie lub slipkach, bez tego na pewno ciężko będzie wejść na basen :)) Dodatkowo zabieramy ze sobą okularki, które pozwolą na komfortowe pływanie lub zabawy w nurkowanie. Dla osób z długimi włosami warto też zabrać czepek, nie uchroni on Twoich włosów przed wodą, ale na pewno o wiele przyjemniej będzie Ci się pływało. To są trzy podstawowe rzeczy, które przydadzą nam się na basenie. Ponadto pamiętaj, aby przyjść w klapkach (dla bezpieczeństwa przed bakteriami i upadkami na śliskiej powierzchni) oraz wziąć ze sobą ręcznik, aby okryć się po skończonych zajęciach.

 

Rodzic na zajęciach tak czy nie + dlaczego nie?

 

W przypadku zajęć z dziećmi ważne jest to, aby rodzic był z dala od swojej pociechy. Dzięki temu, dzieci nie będą się rozpraszały i w 100% będą skupione na ćwiczeniach. Jeżeli rodzic ma ochotę obejrzeć swoje dziecko, warto zrobić to z większej odległości, aby pozostać niezauważonym.

 

Jak wesprzeć dziecko w pływaniu? 

 

Jeżeli trudno Ci namówić swoje dziecko do rozpoczęcia nauki pływania, może warto zapisać się razem z nim? Nasza szkoła proponuje ciekawe rozwiązania, dlatego podczas zajęć swojej pociechy sam przyjdź na zajęcia dla osób dorosłych lub popływaj samemu. Na pewno będzie to duża zachęta i motywacja dla Twojego dziecka, a Ty będziesz mieć szansę zrelaksować się w wodzie i wykorzystać ten czas dla siebie w praktyczny sposób.

 

Jak zapisać się na zajęcia? 

 

Napisz do nas! Uwzględnij informacje takie jak: imię i nazwisko uczestnika, wiek (w przypadku gdy uczestnikiem jest dziecko), typ zajęć na jakie uczestnik chciałby uczęszczać, umiejętności jakie posiada uczestnik. Odpowiemy na twoje zgłoszenie najszybciej jak się da.

 

Jak przygotować się na pierwsze zajęcia z niemowlakiem? 

 

Rodzic jako, że wchodzi z bobasem do wody powinien mieć ze sobą strój kąpielowy. Co do malucha podczas zajęć powinien mieć pampersa/pieluszkę do pływania i tyle! 

 

Od którego roku życia niemowlaki mogą uczęszczać na basen? 

 

Na zajęcia zapraszamy niemowlaki od trzeciego miesiąca życia. Przed rozpoczęciem zajęć proponujemy wybrać się z bobasem do pediatry, który zezwoli na udział w zajęciach.
 

Gdzie mam iść na pierwsze zajęcia? 

 

Na dzieci trener będzie czekać na małym basenie przy wydzielonych torach w części rekreacyjnej. Na doorosłych oraz na tych, którzy pływają na dużym basenie trener będzie czekać przy torze nr 0 (pon-Pt), torze nr 9 (sob-niedz). W razie  problemów pytaj o pomoc naszych instruktorów w białych koszulkach AdriannaSWIM.

 

Czy dorośli mogą nauczyć się pływać? 

 

Oczywiście! Nasi trenerzy nauczą pływać każdego. To prawda, że dzieciom łatwiej przyswoić wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, ale to nie znaczy, że dorosły nie nauczy się pływać. Wszystko jest możliwe! Zobacz jakie zajęcia przygotowaliśmy specjalnie dla dorosłych.

 

Czy muszę kupić oddzielnie bilet na karnet zapisując się na zajęcia? 

 

Nie, karnet zapewnia Ci bilet na basen, w tym zawiera się lekcja + czas na przebranie się. Zatem kupno zajęć jest jedynym kosztem, który musisz ponieść, aby nauczyć się pływać. Chyba, że chcesz wyglądać jak pro pływak i musisz najpierw wybrać się na małe zakupy. Jeśli tak, koniecznie zobacz co oferuje nasz sklep!

 
 
 
 
Zapisz się na lekcję testową
Wypełnij formularz

Nasz zespół

Zespoł
Adrianna Wawrzynkiewicz
Adrianna
Wawrzynkiewicz
Poznaj Adriannę!
Więcej
Jagoda Wawrzynkiewicz
Jagoda
Wawrzynkiewicz
Poznaj Jagodę!
Więcej
Daria Dobrasiewicz
Daria
Dobrasiewicz
Poznaj Darię!
Więcej
Jędrzej Wengerski
Jędrzej
Wengerski
Poznaj Jędrzeja!
Więcej
Maciej Musiałowicz
Maciej
Musiałowicz
Poznaj Maćka!
Więcej
Julia Pyszkowska
Julia
Pyszkowska
Poznaj Julię!
Więcej
Wiktoria Wawrzynkiewicz
Wiktoria
Wawrzynkiewicz
Poznaj Wiktorię!
Więcej
Magda Kiec
Magda
Kiec
Poznaj Magdę!
Więcej
Marysia Majkusiak
Marysia
Majkusiak
Poznaj Marysię!
Więcej
Natalia Kącka
Natalia
Kącka
Poznaj Natalię!
Więcej
Karol Mossor
Karol
Mossor
Poznaj Karola!
Więcej
Adrianna Niewiadomska
Adrianna
Niewiadomska
Poznaj Adę!
Więcej
Paweł Zubrzycki
Paweł
Zubrzycki
Poznaj Pawła!
Więcej
Maks Turek
Maks
Turek
Poznaj Maksa!
Więcej
Oliwia Trybuch
Oliwia
Trybuch
Poznaj Oliwię!
Więcej
Wiktor Stachera
Wiktor
Stachera
Poznaj Wiktora!
Więcej
Aga Klecka
Aga
Klecka
Poznaj Agę!
Więcej
Zespoł

Kontakt i lokalizacja

Działamy na wyłączność na
największym basenie w Warszawie:
Wodny Park Warszawianka
ul. Merliniego 4, Warszawa
Email kontakt@adriannaswim.pl Telefon +48 511 333 213
Facebook Instagram
Dołącz do nas na Instagramie i Facebooku.
Stay in touch!
Przed wyrażeniem zgód, zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych Tutaj

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /class.cmsgetcontent.php on line 1307